TRANSİST 2018 İSTANBUL ULAŞIM KONGRESİ VE FUARI

TRANSİST 2018 İSTANBUL ULAŞIM KONGRESİ VE FUARI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde 11. kez düzenlenen TRANSİST İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı, 8-10 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

TRANSİST, Türkiye’nin en büyük ulaşım etkinliği olması niteliğiyle düzenlendiği ilk günden itibaren ulaşım sektörünün öncülerini, ulusal ve uluslararası ölçekte profesyonelleri, belediye başkanlarını ve yatırımcıları bir araya getirdi.

TRANSİST bugüne kadar ulaşımın nabzını tutan birçok tema ile gerçekleşti. Üst düzey kamu yetkilileriyle çok sayıda akademik ve sivil toplum kuruluşunun temsilcilerinin ve ulaşım sektörünün profesyonellerinin konuşmacı olarak davet edildiği TRANSİST’in 2018 yılı teması ise 4C: Cost (Maliyet), Capacity (Kapasite), Congestion (Sıkışıklık) ve Connection (Bağlantı) konuları oldu.

TRANSİST İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nda ulaşım alanındaki yeni teknolojilerin ve stratejilerin aktarılmasına yönelik akademik konu başlıklarıyla katılımcılar, yerel yönetimler ve sektör temsilcileri arasında sürdürülebilir bilgi alışverişinin sağlandı.