Şirket Profili

Şirket Profili

KURULUŞ ÖYKÜMÜZ

 

BS Mühendislik herbiri alanında uzman, güçlü ve dinamik kadrosuyla İstanbul'da kurulmuştur. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle en son teknolojiyi birleştirerek, bugüne kadar taahhüt ettiği ve gerçekleştirdiği gerek yurtiçi gerekse yurtdışı tüm projelerinde takdir toplamış ve sektör içindeki saygın yerini kısa sürede almıştır. Mesleki tecrübesiyle müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan ve aldığı ISO 9001:2015 kalite belgesi ile bunu belgeleyen BS Mühendislik, günden güne genişleyen güçlü kadrosuyla uluslararası projelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

İlkemiz tüm projelerimizde, ileri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, konusunda uzman personelimiz ve yönetici kadromuz ile doğru kesin ve hızlı yöntemlerle, mühendisliğin genel prensibi olan güvenlik, ekonomi ve estetik konusunda optimum çözümler elde ederek, güvenilir ve sorunsuz hizmet sunmaktır.

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir.

Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul etmek, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek “Kalite Politikamız”dır.